Anatolium Marmara’da Edis coşkusu

10 Ekim 2018 Çarşamba

Pop müziğin yıldız ismi Edis, İstanbul Anadolu Yakası'nın yeni buluşma noktası Anatolium Marmara AVM'de muhteşem bir konser verdi

anatolium-marmarada-edis-coskusu

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen konserde unutulmaz bir performans sergileyen Edis, şarkıları ve danslarıyla 13 bini aşkın kişiye büyük bir coşku yaşattı. Kalabalık, Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi konser alanının dışına kadar taştı. Sesi ve yakışıklılığıyla milyonları peşinden sürükleyen, şarkılarıyla rekorlar kıran Edis, eserlerini hayranlarının alkışları ve çığlıkları eşliğinde seslendirdi. 

 

Genç şarkıcı “Size çok müteşekkirim bugün de beni yalnız bırakmadınız. Anın dünyasına hazır mısınız” diye sorunca alkışlarla karşılık aldı. Ekibiyle gurur duyduğunu söyleyen Edis: “Çok iyi ve ayakları yere basan bir ekibe sahibim. Beni çok az överler. Ben de sürekli çalışıp kendimi geliştirmeye çaba sarf ediyorum.” dedi. 

 

Edis çıkış şarkısı 'Benim Ol' için “Benim Ol, beni sizinle tanıştıran şarkı. Üniversitede dersteyken aklıma geldi bir anda yazdım. Ama siz dersteyken dersi dinleyin” deyince herkes kahkahaya boğuldu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri