Anatolium Marmara AVM’de yeni yıl festivali başladı

27 Aralık 2018 Perşembe

Anatolium Marmara AVM, “Yeni Yılda Yeni Bir Sen Festivali”yle ziyaretçileri için dopdolu bir hafta sonu programı hazırladı

anatolium-marmara-avmde-yeni-yil-festivali-basladi

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen “Yeni Yılda Yeni Bir Sen Festivali”nin ilk konuğu Ekolojik yaşam uzmanı Erkan Şamcı oldu. Özellikle hanımların büyük ilgi gösterdiği söyleşide Erkan Şamcı, katılımcılara çok önemli bilgiler verdi.

 

Evlerimizde sürekli kullandığımız çamaşır suyunun zararlarını anlatan Şamcı: “Hitler'in 2. Dünya Savaşı'nda insanları öldürmek için kullandığı maddeyi siz evinizde kullanıyorsunuz. Çamaşır suyu temizlik ürünü değildir, zehirdir. Kapağı kapalı olsa bile zehirler. Klor gazını durduramazsınız. Türkiye'nin gerçek problemi 10 milyon çamaşır suyu bağımlısıdır. Bunlar kendilerini ve çocuklarını öldürürler. Gerçek temizlik maddesi tuz, limon ve sirkedir.” dedi.

 

Diş macunu kullanmayın

Dünyayı titiz kadınların kirlettiğini söyleyen Erkan Şamcı: “Hayatınıza kimyasalları sokarsanız, o evden sağlıklı insan çıkmaz. Diş macunu kullanmayın, deterjandır ağzınızda köpürür. Dişlerinizi karbonatla temizleyin.” açıklamasında bulundu.

 

İşte Erkan Şamcı'nın hayati önem taşıyan açıklamalarından satır başları:

 

Tükürük çok kıymetli 

“Tükürüğün ne kadar kıymetli olduğunu bilseydiniz, sabahtan akşama sevdiklerinizin yüzüne tükürürdünüz.”

 

Titiz kadınların evine gitmeyin

“Bulaşık makinesindeki deterjandan kurtulmak için 6 ton su gerekir. Titiz kadınların evine gitmeyin, camı, kırıp polis çağırın.”

 

Hijyen evde değil, ameliyathanede lazım

“Hijyenden bize ne? Hijyen sadece ameliyathanede lazım. Mutfak masasında açık kalp ameliyatı mı yapacaksınız.”

 

Anti bakteriyel sabun kanser yapar

“Ellerinizi sabunla yıkarsak ellerimiz temiz olur. Anti bakteriyel sabunla yıkarsak, kanser oluruz. Anti bakteriyel eşittir anti insan.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri