Anatolium Ankara’nın konuğu Akıllı Tavşan Momo olacak

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi film karakteri Akıllı Tavşan Momo, yeni maceraları ile Anatolium Ankara AVM’de miniklerle buluşuyor, eğlence kaldığı yerden devam ediyor

Anatolium Ankara’nın konuğu Akıllı Tavşan Momo olacak

Yönetim ve kiralamasını Mallexpert’in üstlendiği Anatolium Ankara AVM, birbirinden renkli etkinlikleri, keyifli kampanyaları ve sürpriz hediyeleri ile ziyaretçilerini memnun etmeye devam ediyor.

 

Her ay düzenlediği ücretsiz çocuk etkinlikleri kapsamında sevilen birçok çizgi film kahramanını minik ziyaretçileri ile tanıştıran Anatolium AVM, bu defa da minikler tarafından her bölümü heyecanla beklenen Akıllı Tavşan Momo ve arkadaşlarını ağırlamaya hazırlanıyor.

 

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi karakteri Momo, dostlarıyla birlikte Şarkılı Orman’da yaşayan, bu ormanda kaybolan eşyaları ipuçlarını takip ederek bulan ve bu özelliği ile tanınan zeki bir tavşandır.

 

28-29 Eylül günlerinde ve 15.00-17.00-19.00 saatlerinde çocuklar ile tanışmaya gelen Akıllı Tavşan Momo ve arkadaşları, birbirinden eğlenceli şarkıları, keyifli dansları ve oyunlarıyla minik dostlarını Anatolium’da eğlenceye davet ediyor.