Anatolium Ankara “Elif’in Düşleri”ne sahne olacak

25 Nisan 2019 Perşembe

Sosyal ve kültürel etkinlikleri ile her yaştan ziyaretçisine keyifli anlar sunan, yönetimini ve kiralamasını Mallexpert’in üstlendiği Anatolium Ankara AVM, eğlenceye nisan ayında da hız kesmeden devam ediyor

anatolium-ankara-elifin-duslerine-sahne-olacak

Alışveriş konusunda olduğu kadar renkli etkinlikleri ile de ziyaretçilerinden tam not almayı başaran Anatolium AVM,  minik ziyaretçilerini de unutmayarak her ay sevilen bir çizgi film kahramanını çocuklarla tanıştırıyor.

 

Çocuk etkinlikleri kapsamında ücretsiz düzenlenen gösteriler ile miniklerin gönlünü kazanmayı başaran Anatolium AVM, Keloğlan Masalları’ndan sonra bu defa da TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi “Elif’in Düşleri”ni çocuklarla buluşturuyor.

 

Çizgi filmde meyve ve sebzeleri çok seven ve düşlerinde onlarla konuşan Elif, eğlenceli oyunları, şarkıları ile meyve ve sebzelerin faydalarından ve başından geçen maceralardan bahsediyor. Keyifli şarkılar ve danslar eşliğinde çocuklara unutamayacakları bir hafta sonu yaşatacak olan Elif’in Düşleri etkinliği, 27-28 Nisan günlerinde 15.00, 17.00 ve 19.00 saatlerinde Anatolium’da minikleri bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri