Anatolium Ankara alışverişleri evlere şenlik getirecek

15 Nisan 2019 Pazartesi

Hem kazandıran hem de eğlendiren "Evim Evim Güzel Evim" kampanyası, Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi’nde yeniden başlıyor

anatolium-ankara-alisverisleri-evlere-senlik-getirecek

Her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen Evim Evim Güzel Evim kampanyası bu yıl da birbirinden renkli etkinlikleri ve avantajlı kampanyaları ile Anatolium’da ziyaretçileri ile buluşacak. 15 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek kampanyada Anatolium AVM, 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine IKEA’dan 30 TL değerinde hediye çeki verecek.

 

Alışverişin yanı sıra eğlenceli etkinlikleri ile de adından söz ettirmeyi başaran Anatolium AVM, kampanya kapsamında eğlenceli etkinlikleri, ödüllü yarışmaları ile ziyaretçilerini her hafta sonu farklı bir etkinlikte buluşturacak.

 

Hem çocukların hem de yetişkinlerin dikkatini çekecek bu etkinliklerde; ahşap avize yapımı, kalpli saksı yapımı, su kabağı süsleme gibi atölyeler ile monte-demonte yarışması, yemek masası düzenleme yarışması, salata yapma yarışması gibi eğlenceli etkinlikler Anatolium’da ziyaretçilerini bekliyor olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri