Anadolu Yakası’nın en görkemli 5M Migros’u açıldı

19 Eylül 2017 Salı

Tüketicinin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını, dünya standartlarında karşılayan 5M Migros mağazası, Meydan İstanbul AVM’de açıldı

anadolu-yakasinin-en-gorkemli-5m-migrosu-acildi

Türk perakende sektörünün öncü markası Migros bünyesindeki yeni 5M Migros mağazası, Türkiye’nin en büyük açık alışveriş merkezi olan Meydan İstanbul AVM’de açıldı. Meydan İstanbul 5M Migros genişletilen ürün ve marka çeşidinin yanı sıra ilk kez uygulanan elektronik teşhir stantları ile dikkat çekiyor. 5M Migros’un yeni ürünlerle zenginleştirilmiş oyuncak reyonu, ilk defa uygulanan segmente edilmiş ve görsel tasarımı yenilenmiş anne-bebek kategorisi, müşteri deneyiminin ön plana çıkarıldığı elektronik kategorisi ve ilk kez uygulanan elektronik teşhir stantlarıyla ayrıcalıklı hizmet verecek.

 

30 bin üzeri ürün çeşidiyle hizmet verecek olan Meydan İstanbul 5M Migros’ta, özel kategori dünyaları oluşturuldu. Migros’un benzersiz ve üstün Taze Dünyasına ilave olarak farklı tasarımıyla dikkat çeken Anne - Bebek kategorisi ilk defa müşterilerin beğenisine sunuldu. Mağazanın kişisel bakım bölümünde ise müşterilerden gelen yorumlar doğrultusunda kozmetik alanı daha geniş ve renkli kuruldu. Özel tasarımlarla atıştırmalık reyonu geliştirilen 5M Migros’un içerisinde aynı zamanda keyifli bir alışveriş molası sunan 5M Migros Cafe alanı bulunuyor. Yemek seçeneklerine ek olarak müşterilerin yanı başında, geleneksel yöntemlerle hazırlanıp pişirilen gözleme standı sunum alanında bir ilke imza atıyor.

 

15 Eylül 2017 tarihinde gerçekleşen açılış törenine, Anadolu Grubu, Migros Ticaret A.Ş. ve Meydan İstanbul Yönetim kadrosu üst düzey yöneticileri katıldı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri