Amazon bu kez teslimat süresini dakikalara indiriyor

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Dünya e-ticaret devi Amazon, teslimat süresini dakikalara indirmek için yeni bir uygulama sundu. Amazon’un yeni servisiyle siparişler dakikalar sonra müşterilere sunuluyor

amazon-bu-kez-teslimat-suresini-dakikalara-indiriyor

Çeviri: Deniz Emiroğulları

 

Amazon’un geçtiğimiz hafta tanıttığı ve Prime ve Prime Srudent üyelerine ücretsiz sunduğu yeni servisi “Instant Pickup” günlük ihtiyaçları içeren siparişleri 2 dakikadan daha az bir süreye müşteriye sunuyor. Instant Pickup, küçük atıştırmalıklar, telefon şarjları, kişisel bakım malzemeleri gibi günlük ihtiyaçları içeren ürünleri kapsıyor.

 

Instant Pickup, Los Angeles, Atlanta, Berkeley, Kaliforniya, Columbus, Ohio ve College Park gibi Amazon’un yeterli derecede çalışanı olan yerlerde ve daha çok okul yakınlarındaki 5 noktada hizmete girdi. Servis, önümüzdeki aylarda daha çok noktada hizmete girecek.

 

Amazon’dan yapılan açıklamaya göre, Instant Pickup ile Prime ve Prime Student üyeleri Amazon uygulaması üzerinden çok sayıda ürünü 2 dakikadan daha az bir süre içinde teslim alabilecekler. Bu servisin, daha çok öğrenciler tarafından kullanılması ve tercih edilmesi bekleniyor.

 

Bu haber, www.chainstoreage’in 15.08.2017 tarihli haberinden alıntıdır. Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri