Altunbilekler’in yeni yatırımı kapılarını açıyor

03 Ekim 2016 Pazartesi

Ankara’nın gross marketi AnkaGross, 5 Ekim günü 5 bin metrekare satış alanı ve 10 bin çeşit ürün yelpazesiyle Nato Yolu’nda kapılarını açıyor

altunbileklerin-yeni-yatirimi-kapilarini-aciyor

Altunbilek Ailesi'nin Altunbilekler mağazaları, Altunbilekler AVM, Altunbilek Sofrası , Mirabelle, Binbir ve Miss Home markalarından sonra sektördeki en yeni yatırımı olan AnkaGross, “Çok Al, Az Öde” sloganıyla yola çıkarak 5 Ekim Çarşamba günü hizmete başlıyor.


AnkaGross, 200 çalışanı, 3 bin 200 metrekare gıda, bin 800 metrekare gıda dışı olmak üzere 5 bin metrekare satış alanı ve 10 binçeşit ürün yelpazesiyle hizmet vermeye başlıyor. AnkaGross İşletme Müdürü Ünal Koyuncu, “AnkaGross olarak müşterilerimizin talep ettikleri nitelik ve kalitede ürünleri iyi hizmet ve uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz.” dedi.


“Sektöre güçlü bir giriş yapıyoruz”
Koyuncu, müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla hizmet vermeye hazırlandıklarını belirterek: “AnkaGross olarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, güler yüzlü 200 personeli ile sektöre güçlü bir giriş yapıyoruz. Ürün satışlarında tazeliğe, hijyene, sürekli uygun fiyata, bol çeşit ve lider marka ürünlerde avantajları sunmayı hedefliyoruz. Evinizin, ofisinizin, işletmenizin, restoran ve otellerinizin profesyonel iş ve çözüm ortağı olacağız.”diye konuştu.


AnkaGross’ta meyve sebze, şarküteri, et, şekerleme, kuru gıda, içecek, tekel, deterjan, kozmetik, zücaciye, oyuncak, hırdavat, oto aksesuar ve hediyelik ürünler bölümleriylehizmet vereceklerini ifade eden Ünal Koyuncu, şunları söyledi: “Meyve ve sebzede iyi tarım uygulamalı, taze ve günlük ürünleri AnkaGross müşterileri için seçeceğiz. Şarküteri reyonumuzda seçkin markaları, ithal ve yöresel peynir çeşitlerini,  günlük süt ve süt ürünlerini; et bölümümüzdeise, günlük olarak hazırlayacağımız kırmızı ve beyaz et çeşitlerini reyonlarımızda satışa sunacağız. Bununla birlikte işletmeler için de toplu siparişler alabileceğiz.”


“AnkaGross’ta alışveriş sadece AnkaGross kartı ile yapılacak.”
İşletme Müdürü Ünal Koyuncu: “Mağazamızda sadece AnkaGross Kart ile alışveriş yapılabilecektir. Müşterilerimiz, AnkaGross müşteri hizmetlerinden anında çıkartılan AnkaGross Kart ile alışverişlerini yapabilecekler, Kasaya gelindiğinde kasiyerlerimize AnkaGross Kart’larını vererek şirket veya şahıs adına faturalarını alabilecekler. Ayrıca müşteri hizmetlerinde iade, değişim, emanet kasa gibi hizmetler de verilecek.” diye konuştu. AnkaGross’ta, alışveriş poşetlerinin çok düşük fiyattan olmak koşuluyla Kasada satılacağını ifade eden Koyuncu: “Bu uygulama ile, işletme maliyetlerinde önemli bir gider kalemi olan alışveriş poşetlerinin maliyetini, ürün satış fiyatlarımıza yansıtmayarak müşterilerimize uygun fiyatlı ürün satabilme adına önemli yol kat ediyor olacağız.” dedi.


Koyuncu, müşterilerinin konforunu düşünerek tasarladıkları AnkaGross için şunları söyledi: “Mağaza içinde, müşterilerimiz, fiyatını merak ettikleri ürünleri 5 farklı noktadaki ünitelerimiz aracılığıyla kontrol edebileceklerdir. 100 araçlık otoparkımız ile her gün 09.00 – 21:00saatleri arasında hizmet vereceğiz. Tüm Ankaralıları 5 Ekim Çarşamba günü Nato Yolu’ndaki mağazamıza bekliyoruz.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri