Altunbilekler’de “Çılgın Alışveriş”in kazananı belli oldu

21 Aralık 2015 Pazartesi

Ankara’nın en büyük perakende zinciri olan Altunbilekler, alanında bir ilke imza atarak sosyal medyada yaptığı yarışmaları mağazaya taşıdı, pek çok sürpriz hediyeyi müşterileriyle buluşturdu

altunbileklerde-cilgin-alisverisin-kazanani-belli-oldu

Altunbilekler Çılgın Alışveriş Yarışması Büyük Finali, 15 Aralık’ta Dikmen-2 Mağazası’nda gerçekleştirildi. Radyo Vizyon’dan Serkan Kızılbayır’ın canlı olarak yayınladığı yarışmaya finalistler, çok sayıda müşteri ve Altunbilekler Genel Müdür Yardımcısı Öznur Altunbilek katıldı.


Altunbilekler’in Facebook sayfası www.facebook.com/altunbilekler üzerinden oynanan “Çılgın Alışveriş” yarışmasında en yüksek puana ulaşan 3 yarışmacı finale kaldı. Finale kalan yarışmacılar, kıyasıya yarışmak üzere Altunbilekler’in Dikmen-2 Mağazası’na davet edildi. Radyo Vizyon’dan Serkan Kızılbayır’ın canlı olarak yayınladığı finalin ilk etabında, yarışmacılar daha önceden mağazaya yerleştirilmiş işaretli ürünleri bulmaya çalıştı. İşaretli ürünleri toplayan finalistler, ikinci etap için süre kazanmış oldu. İkinci aşamada ise yarışmacılar, kazanılan süreler doğrultusunda alışveriş yaparak 250 TL’lik tutarı yakalamaya çalıştı. 3 finalist arasından 250 TL’ye en çok yaklaşan yarışmacı, büyük ödül olan 1000 TL’lik hediye çekini almaya hak kazandı.


Büyük ödülün yanı sıra Serkan Kızılbayır, mağaza içerisinde sürpriz yarışmalar düzenledi. Yarışmadan habersiz Dikmen-2 Mağazası’na gelen müşteriler ve Radyo Vizyon’dan Serkan Kızılbayır’ın canlı yayında yaptığı çağrıya karşılık verip mağazaya gelen kişiler arasından 50 kişi sürpriz hediyelerin sahibi oldu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri