Altunbilekler yenilemelerle güç tazeliyor

12 Ocak 2018 Cuma

Altunbilekler, baştan sona yenilediği iç tasarımlarıyla Küçükesat 2 mağazasını bugün (12 Ocak) yeniden hizmete sundu

altunbilekler-yenilemelerle-guc-tazeliyor

2018 Yılında da “Daha İyisi İçin” anlayışıyla yenilenmeye ve büyümeye devam eden Altunbilekler, hizmet kalitesini hep en üstte tutmaya çalışarak Ankara’nın dört bir yanında yatırım yapmaya devam etmenin yanında, var olan mağazaların iç tasarımlarını da en son teknolojik alt yapı ve konsept çalışmalarıyla yenilemeye devam ediyor.

 

Yenileme çalışmaları kapsamında, 7 Eylül 2012’de açtığı Küçükesat 2 Mağazasını “Daha İyisi için Daha Yenisi” mesajıyla yeniden hizmete sunan Altunbilekler, Küçükesat semti ve çevresindeki semt sakinlerine ve işyerlerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor.

 

Altunbilekler yönetiminin yine müşteriyle bir arada olduğu açılışta, müşteriler mağaza imajıyla ilgili memnuniyetlerini dile getirerek, uygun fiyatlı alışveriş imkanının yanında, Altunbilekler kalitesinden ve mağaza içi hijyenden dolayı tercihlerini Altunbilekler’den yana kullandıklarını özellikle belirttiler. Yenilenen mağazanın, ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken gıda ve gıda dışı toplam 600 metrekare kare satış alanı bulunuyor.

 Çok sayıda Altunbilekler iş ortağının da katıldığı açılışta, farklı firmaların mağazadaki tadım aktiviteleri açılışı renklendirdi.
Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri