Altunbilekler yeni konseptiyle büyümeye devam ediyor

Altunbilekler, yeni konseptleriyle Nenehatun mağazasını açarak, yaygın hizmet ağına bir yenisini daha ekledi

Altunbilekler yeni konseptiyle büyümeye devam ediyor

33’üncü yılında da “Daha İyisi İçin” anlayışıyla yenilenmeye ve büyümeye devam eden Altunbilekler, hizmet kalitesini en üstte tutmaya çalışarak Ankara’nın dört bir yanında yatırım yapmaya devam ediyor. 800 metre kare mağaza alanı ve 800 metrekare depo bölümlerinden oluşan mağazada, özel olarak tasarlanan manav bölümü ve Mirabelle unlu mamuller dikkat çekiyor.

 

Bugün (3 Mart) açılan Nenehatun mağazası, kalite ve uygun fiyatlarıyla buluşturduğu müşterilerininsabahın erken saatlerinde ziyaretiyle açıldı.

 

Mirabelle satış rekoru kırdı

Semt sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşılan açılışta, Altunbilekler’in özel imalathanesinde üretilen ve tazeliğine özel önem verilen Mirabelle unlu mamuller için farklı bir lezzet durağı yakıştırması yapıldı. Özellikle farklı çeşitte ekmeklerin, anında pişirilerek sergilendiği Mirabelle reyonu öğlene kadar satış rekoruna ulaştı.

 

Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek ve tüm Altunbilekler yönetiminin müşteriyle buluştuğu açılışta, sohbet ve alışverişin bir arada yapıldığı keyifli bir açılış yaşandı. Çok sayıda Altunbilekler iş ortaklarının da katıldığı açılışta, farklı firmaların tadım aktiviteleri açılışı renklendirdi.

 

Açılıştaki yoğun ilgiyi memnuniyetle karşılayan Mustafa Altunbilek, müşterilerin isteği doğrultusunda yeni konsept mağaza yatırımlarına devam edeceklerini söyledi.