Altunbilekler “Yaz”ı piknikle karşıladı

09 Temmuz 2018 Pazartesi

Altunbilekler’in genel müdürlük çalışanları ve birim yöneticileri geçtiğimiz gün, her yıl düzenlenerek geleneksel hale gelen “Yaza Merhaba Pikniği”nde bir araya geldi

altunbilekler-yazi-piknikle-karsiladi

Çalışan motivasyonunu her zaman ön planda tutan pikniğe katılarak eğlenceli dakikalar yaşayan Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek: “Ramazan ayı öncesinde havaların yağışlı olması sebebiyle bir türlü fırsat bulamadığımız buluşmayı, Ramazan Bayramı sonrası güzel yaz günleri iyiden iyiye kendini hissettirmeye başlamışken bunu değerlendirmek istedik. Bu güneşli günlerin tadı da en iyi açık havada çıkacağından keyifli vakit geçirmek için çalışanlarımızla geleneksel pikniğimizde buluştuk.” ifadelerine yer verdi.

 

“Bir Bütünün Parçasıyız” süprizi

Yaza Merhaba Pikniği’nde tüm katılımcılar için birbirinden eğlenceli turnuvalar düzenlendi. Düzenlenen tavla ve dart turnuvalarının da renk kattığı piknikte dereceye giren çalışanlara Altunbilekler’in sadakat kartı İyi Kart’larına İyi Puan’lar hediye edildi.

 

Yaza Merhaba Pikniği’nde çalışanları bir sürpriz daha bekliyordu. Dev bir puzzle yapma görevi verilen çalışanlar, hep birlikte Maharet Hanım görselini oluşturmaya çalıştı. Sadece bir oyun gibi görünen bu eğlenceli anlar aslında altında güzel mesajı gizliyordu. Puzzle tamamlandıktan sonra resmin ters çevrilmesi ile tüm çalışanların fotoğrafından oluşan Altunbilekler logosu ortaya çıktı ve “Hepimiz Daha İyisi İçin Bir Bütünün Parçasıyız” mesajının verildiği bu sürprizle etkinlikte yüzlerin güldüğü bir anı yaşandı.

 

Birçok keyifli ana tanık olan çalışanlara “Yaza Merhaba Pikniği”nde birbirinden lezzetli ikramlar sunuldu. Altunbilekler’in yeni ve kendi üretimi olan kasap köfteyle yapılan mangalın yanında iş ortaklarının ikramları da damakları şenlendirdi. Algida, Red Bull, Danissimo, Kocatepe Kahve, Polonez Sucuk, Eker ve Uzungil firmalarının ikramları ve katkılarıyla gerçekleşen yaza merhaba pikniği tüm çalışanlar tarafından memnuniyetle karşılandı.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri