Perakende PageSkin

Altunbilekler şimdi Trendyol Go’da

Altunbilekler şimdi Trendyol Go’da

Gıda perakendesinin önemli oyuncularından Altunbilekler, şimdi Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu olan Trendyol’un yeni hamlesi olan "Hızlı Market özelliği sayesinde yeni bir kanaldan müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Altunbilekler, Ankara’da 45 mağazası ve “hem netten, hem marketten” sloganı ile kendi web sitesi üzerinden yaptığı sanal mağazacılık ve e ticaret faaliyetleri ile birlikte ve 1600 ü aşkın personeliyle değişen market alışverişçi alışkanlıklarına hızlı bir şekilde uyum sağlıyor ve geniş ve kaliteli ürün portföyünü hız ve güven odaklılıkla birleştiriyor.

Altunbilekler’in Trendyol Go uygulaması sayesinde taze ürün gruplarında,  kuru gıdaya,  kişisel bakım, temizlik ürünlerinden bebek ürünlerine kadar binlerce üründe kolay sipariş ve hızlı teslimat imkânı sunuluyor.

Kurumun E-ticaret faaliyetlerinden sorumlu olan İK ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek,  geleneksel gıda perakendeciliği sektöründeki 35 yılı aşan tecrübelerini kendi sanal market ve Türkiye kargo hizmetlerinden sonra, kanalların da çoğalmasıyla birlikte  daha fazla kişiye erişebildiklerini ifade etti. 

2019 yılı sonunda ortaya çıkan, 2020 yılında küresel ölçekte etkili olan pandemi sebebiyle müşterilerin alışveriş ve tüketim alışkanlıklarının hızlı bir şekilde değiştiğini ifade eden Altunbilek, biz de kurum olarak bütün bu sürece hızlı bir şekilde adapte olduk dedi. 2021 yılında da bu anlamda çok önemli bir adım atarak Trendyol hızlı market sistemine entegre olduklarını ve müşterilerine Trendyol aracılığı ile de hizmet verdiklerini ifade etti. Günlük teslimat alanında tazelik ve kalite ile fark yarattıklarını, bunun Trendyol teslimat kalitesi ile birleştiğini ve ortaya yüzde yüze varan müşteri memnuniyeti ortaya çıktığını ifade eden E-ticaret Yöneticisi Serhat Avcı tek bir hedefimiz var o da müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, bunun için gerekli bütün adımları atıyoruz ve ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz dedi.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin