Perakende PageSkin

Altunbilekler dijital dönüşüm yolculuğunda Marketyo ile işbirliğinde

Gıda perakendesinin önemli oyuncularından Altunbilekler, “Bildiğin Market” sloganı ile yola çıkan Marketyo ile entegre olarak yeni bir kanaldan daha müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Altunbilekler dijital dönüşüm yolculuğunda Marketyo ile işbirliğinde

Altunbilekler, Ankara’da 42 mağazası ve “hem netten, hem marketten” sloganı ile kendi web sitesi üzerinden yaptığı sanal mağazacılık ve e ticaret faaliyetleri ile birlikte değişen market alışverişçi alışkanlıklarına hızlı bir şekilde uyum sağlıyor ve geniş ve kaliteli ürün yelpazesini hız ve güven odaklılıkla harmanlıyor.

Marketyo uygulaması ile Altunbilekler taze ürün gruplarından,  kuru gıdaya,  kişisel bakım, temizlik ürünlerinden bebek ürünlerine kadar binlerce ürünü kolay sipariş ve hızlı teslimat imkânı ile müşterilerine sunuyor.

Kurumun E-ticaret faaliyetlerinden sorumlu olan İK ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek,  geleneksel gıda perakendeciliği sektöründeki 35 yılı aşan tecrübelerini kendi sanal market ve Türkiye kargo hizmetlerinden sonra, kanalların da çoğalmasıyla birlikte daha fazla kişiye erişebildiklerini ifade etti. 

Yaklaşık 1,5 senedir hayatımızda olan küresel salgın nedeniyle müşterilerin alışveriş ve tüketim alışkanlıklarının hızlı bir şekilde değiştiğini ifade eden Öznur Altunbilek, biz de kurum olarak bütün bu sürece hızlı bir şekilde uyum sağladık dedi. 2021 yılında da bu anlamda bir çok önemli adım attıklarını son olarak da Marketyo işbirliğini hayata geçirdiklerini ifade etti.

Günlük teslimat alanında tazelik ve kalite ile fark yarattıklarını, bunun Marketyo hizmet kanalı ile birleştiğini böylece ortaya yüzde yüze varan müşteri memnuniyeti çıktığını ifade eden E-ticaret Yöneticisi Serhat Avcı biz müşterilerimizin memnuniyeti için sürekli iyileştirme faaliyetleri içerisindeyiz, müşterimize kalite ve uygun fiyatı ulaştıracağımız her mecrayı yakalamayı hedefliyoruz dedi.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin