Altunbilekler Ankara’da her yerde

12 Mayıs 2014 Pazartesi

Altunbilekler’in yeni mağazası, Çakırlar geçtiğimiz günlerde kapılarını ziyaretçilerine açtı

altunbilekler-ankarada-her-yerde

30 yıldır Ankaralılara hizmet veren ve perakende sektöründe Ankara’nın önde gelen markalarından olan Altunbilekler, hızla büyümeye devam ediyor. Altunbilekler, yeni mağazası olan Çakırlar’ı hizmete açtı.

70 şubesi, 2 bini aşan çalışanı ve “Ankara'nın Her Yerinde Hizmetinizdeyiz...” sloganı ile çalışmalarını ve yatırımlarını sürdüren Altunbilekler, Batıkent bölgesinde yeni mağazasını hizmete soktu.

Çakırlar mağazası, 4 kasa ve 40 çalışanıyla; kasap reyonundan şarküteriye, manav reyonundan unlu mamullere, züccaciyeden kişisel bakım ürünlerine çok geniş bir ürün yelpazesini çok uygun fiyatlarla müşterisinin beğenisine sunuyor.

“Müşteri Mutluluğu”nu temel ilke edinen ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla Altunbilekler, yeni mağazasında müşterilerine rahat ve kolay alışveriş olanağı sağladığı gibi; hijyenik ve temiz ortamlar yaratarak sağlıklı ve kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri