Altunbilekler Akademi çalışmalarına devam ediyor

10 Temmuz 2014 Perşembe

Altunbilekler bünyesinde bulunan Altunbilekler Akademi, eğitimde farklılıklar yaratarak, personel kalitesini yükseltme yönünde yeni adımlar attı

altunbilekler-akademi-calismalarina-devam-ediyor

Sektörde, hizmette fark yaratmak için Eğitim ve Geliştirmenin önemine inanan Altunbilekler, tüm personelinin gelişimine katkıda bulunmak için yine yeni bir projeye imza attı. Yaklaşık bir yıl önce “Altunbilekler’de iyi bir manav/kasap/kasiyer vb. nasıl olur?” sorusundan yola çıkılarak başlanılan bu projede,  beş mağaza müdürü ve yirmi beş personelin bulunduğu bir proje grubunun çalışması sonucunda “Yetkin Çalışan Eğitim Serisi” ortaya çıkmış oldu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan mağaza Müdürleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısında, Yetkin Çalışan Projesinin lansmanı yapıldıktan sonra, bu projede desteğini esirgemeyen müdür ve personeller plaket ve teşekkür belgeleriyle onurlandırıldı. Yetkin Çalışan Eğitim Seti içerisinde Kasiyer, Kasap, Şarküteri, Manav, Orta Reyon ve Unlu Mamuller kitapçıklarının ve sunumlarının yanı sıra yedi adet DVD’den oluşan görüntülü eğitim serisi de bulunuyor.

Her yöneticinin aynı zamanda eğitimci olması gerektiğine inanan İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Öznur Altunbilek, videolarla desteklenmiş bu kitapçıklarla, tüm mağaza müdürlerinin, birer eğitimci gibi kendi personelini belirli periyodlarla eğitebileceğine olan inancından bu projeye başladıklarını belirtti.

Altunbilekler Akademi, Yetkin Çalışan Eğitim Serisinin yanı sıra çalışanlarına kişisel, yönetsel ve mesleki eğitimler vermeye devam ederek, şirket genelinde toplam kaliteyi arttırırken sektörün toplam çalışan kalitesine de katkı sağlamış oluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri