Altunbilekler 77’nci mağazasını Gölbaşı’nda açtı

07 Aralık 2015 Pazartesi

Ankara yerel mağaza zinciri Altunbilekler, 77’nci mağazasını Gölbaşı’nda açtı

altunbilekler-77nci-magazasini-golbasinda-acti

“Daha İyisi İçin” sloganıyla, insan odaklı hizmet anlayışıyla büyüyen Altunbilekler’in, Gölbaşı’ndaki ilk mağazası, TOKİ Konutları 2’nci Etap’ta hizmet vermeye başladı.


Güçlü operasyonel hamleler ve hızlı organizasyon gücüyle ülke ve kent ekonomisinde katma değer yaratmaya devam ettiklerini belirten Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek: “Ankaralılara en iyi hizmeti vermek, Ankaralıları en kaliteli ürünlerle buluşturmak için çalışıyoruz. Ankara’nın dört bir yanında açtığımız yeni mağazalarımızla hem istihdama katkıda bulunuyoruz hem de Ankaralılara hizmet götürüyoruz.” diye konuştu.


Mustafa Altunbilek, perakende sektöründe 1994 yılından bu yana fark yaratmak ve değer üretmek için çalıştıklarını belirterek, şöyle konuştu: “Hızla ve kökten değişen bir sektördeyiz. Günümüzde perakende başta olmak üzere hemen her sektörde müşterisini tanıyamayan, ona özel hizmet ve ürün üretemeyen iş kolları  ‘yarın’ kaygısı taşımalı ve önlem almalıdır. Alışveriş tercihleri, her geçen gün daha da kişiselleşiyor. Bunun yanında müşteri davranışları sürekli değişiyor. Bu ihtiyaç ve beklentileri karşılamak için yapmamız gereken şey; mağaza ortamımızı uygun hale getirmek, ürün karmamızı çeşitlendirmek, çalışanlarımızın güler yüzünü daim kılmak ve teknolojinin yakın takipçisi olmaktır. 2016 yılında da yeni mağazalar açmaya, mağazalarımızı yenilemeye devam edeceğiz.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri