Altunbilekler 5’inci kez İnsana Saygı Ödülü’nü kazandı

30 Mart 2016 Çarşamba

Ankara’nın 80 noktasında hizmet veren ve perakende mağazacılığına yeni bir soluk getiren Altunbilekler, Kariyer.net tarafından verilen İnsana Saygı Ödülü’nü 5’inci kez kazandı

altunbilekler-5inci-kez-insana-saygi-odulunu-kazandi

Bu yıl 15’incisi düzenlenen İnsana Saygı Ödül Töreni’nde, ödüle layık görülen firmalardan birisi de Ankara’nın önde gelen perakende zincirlerinden Altunbilekler oldu. Anadolu merkezli firmalar kategorisinde ödül alan Altunbilekler, bu kategoride ödüle layık görülen tek perakende firması oldu.


İnsan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen tören, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi. Kariyer.net tarafından düzenlenen ödül töreninde, iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların yanı sıra en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan firmalar da değerlendirildi. Törende farklı sektörlerden pek çok marka değerlendirildi ve değerlendirilme sonunda ödüle değer görüldü.


Altunbilekler Genel Müdür Yardımcısı Öznur Altunbilek, insan odaklı hizmet anlayışıyla Ankaralılara en iyi hizmeti vermeyi hedeflediklerini belirterek: “Beşinci kez aldığımız insana saygı ödülü bize işimizi iyi yaptığımız duygusunu bir kez daha yaşattı. Perakende sektörü zor bir sektör, müşterilerimizin memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmak bizim birincil önceliğimizdir.” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri