Altınyıldız’ın yeni mağazası İstanbul Havalimanı’nda açıldı

Altınyıldız Classsics, dünyanın en büyük havalimanı olan İstanbul Havalimanı’ndaki mağazasını açtı

Altınyıldız’ın yeni mağazası İstanbul Havalimanı’nda açıldı

Türkiye’nin dünyaya bağlandığı havalimanının Dış Hatlar Giden Yolcu Terminali’nde yeni mağazasıyla hizmet verecek olan marka, Altınyıldız Classics şıklığını 24 saat kesintisiz olarak müşterileriyle buluşturacak.

 

Markanın yurtiçi ve yurtdışında elde ettiği başarıları bir keşişim noktasında buluşturmaktan heyecan duyduklarını belirten BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif şunları söyledi: “Altınyıldız Classics olarak 2018 yılını bir önceki yıla göre yüzde 25 büyümeyle tamamladık. 2019 yılında da büyüme hedeflerimiz doğrultusunda hem yurt içinde hem de yurt dışında hızlı büyüme, dijitalleşme, omni-channel ve değişen perakendede dönemin doğrularına uygun müşteri deneyimi inşa etmeyi hedefliyoruz. Ayrıca 2020 sonunda yurt dışında 50 mağazaya, 2022 yılında da 100 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. İstanbul Havalimanı'nda açtığımız mağaza da bu doğrultuda attığımız güçlü bir adım. Burada hem mevcut müşterilerimize hizmet verecek hem de dünyanın dört bir yanından gelen yolcuları Altınyıldız Classics şıklığıyla tanıştırmanın gururunu yaşayacağız.”

 

İstanbul Havalimanı’nda açılan 208 metrekarelik Altınyıldız Classics mağazasında, takım elbiseden smokine, gömlekten tişörte, pantolondan ayakkabıya ve tamamlayıcı aksesuarlara uzanan zengin koleksiyonlar en üst segment ürünleri ve en iyi fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunulacak. Havalimanında Altınyıldız Classics’ten alışveriş yapanlar, vergi muafiyeti avantajından da yararlanacak.