Perakende PageSkin

Altınyıldız Classics 360˚ koleksiyonu ile rahatlık ön planda

Altınyıldız Classics 360˚ koleksiyonu ile rahatlık ön planda

Altınyıldız Classics’in ismini 4 tarafa esneme özelliğinden alan 360˚ koleksiyonuna ait tasarımları, evden çalışmanın devam ettiği bu dönemde, stilden ödün vermeden rahatlığı ön plana çıkarırken ev konforunu maksimum seviyeye taşıyor.

Stilden ödün vermeden rahatlığı ön plana çıkaran ve şehir yaşantısına yeni bir soluk getiren Altınyıldız Classics’in 360˚ koleksiyonunda yer alan pantolon, gömlek ve ceketler, gün boyu hareket özgürlüğü sağlıyor.

Altınyıldız Classics’in inovatif tasarımları günlük hayata uyarladığı 360 derece pantolonları, rahatlık kadar geniş renk skalasıyla da oldukça iddialı.

Altınyıldız Classics’in 360˚ koleksiyonunda yer alan gömlekler, t-shirt rahatlığı ve gömlek şıklığını aynı üründe buluşturuyor. Ayrıca şekli bozulmayan 360˚ ceketler de çok uzun süre ilk giyildiği halini koruyarak öne çıkıyor.

Koleksiyona bu sezon katılan 360˚ kapüşonlu blazer ceketler ve jogger pantolonlar ise genç, dinamik ve iddialı bir görünüm sunarak “Her Açıdan Başarılı” bir stilin ipuçlarını veriyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin