Altınbaş’tan yaz ve evlilik sezonuna özel kampanya

Altınbaş, yaz ve evlilik sezonu için çok özel bir kampanya sunuyor. 25 Haziran – 31 Temmuz günleri arasında yapılan, her bin TL ve üzeri alışverişlerde pırlantalı ve mucizevî özelliklere sahip “Necef taşlı” altın yüzük tüm mücevher severlere Altınbaş’tan hediye

Altınbaş’tan yaz ve evlilik sezonuna özel kampanya

Altınbaş evlilik ve yaz sezonunu göz alıcı yeni kampanyasıyla karşılıyor. Altınbaş evlenecek çiftlere ve mücevher tutkunlarına, yaptıkları her bin TL ve üzeri alışverişlerde pırlantalı ve dağ kristali anlamına gelen “Necef” taşlı altın yüzük hediye ediyor.

Mucizevî özelliklere sahip “Necef taşı”
Günümüzde orijinaline ender rastlanan Necef taşı, yılın belirli zamanında yağan dolu tanelerinin içerisinde bulunan bir sıvının oluklardan dağa akması ve orada sertleşip donmasıyla oluşuyor. Diğer bir adı “dağ kristali” olan Necef taşının, kullanan kişileri ferahlatıp huzur verdiği, kalbi güçlendirdiği, bitkinlik giderdiği, tansiyon düşüklüğünü önlediği ve tüm bedende dengeyi sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmış.

Yaz ve evlilik sezonuna özel kampanya
Altınbaş, yaz ve evlilik sezonu için pırlanta, inci, elmas, zümrüt, safir ve yakut ile özel olarak dizayn edilen şık ve zarif koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Hem gece hem gündüz kullanımlar için oldukça şık alternatifler sunan bu özel koleksiyon evlenecek çiftler için unutulmaz birer hediye oluyor.