Altınbaş’ın yeni reklam filmi yayınlandı

11 Temmuz 2018 Çarşamba

Altınbaş’ın, “Her şey küçük bir hareketle başlar. İki evet arası Altınbaş ile parlar” mottosuyla yola çıkarak hazırladığı yeni reklam filmi bugün (11 Temmuz) itibari ile tüm dijital yayınlarda yer almaya başladı

altinbasin-yeni-reklam-filmi-yayinlandi

Mücevherat sektörünün lider markası Altınbaş, yeni yayımladığı Sophisto imzalı reklam filminde iyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta hayatın her anında geleceğini birlikte inşa etmek üzere yola çıkan tüm gelin ve damat adaylarının iki evet arasına sahip çıkıyor.

 

“Küçük Bir Hareket Dünyaları Anlatır” adıyla hazırlanan film,  modern ve genç bir erkeğin arkadaş grubunun yanına giderek yüzüğü çıkartıp masaya koyması ve evlilik teklifi edeceğini anlatmasıyla başlıyor. Film, evlilik teklifi alan genç kızın parmağındaki yüzüğü annesinden gizlemeye çalışması ve sonrasında şaşkınlık ve duygu dolu gözlerle bu mutlu haberi paylaşmasıyla devam ediyor. Filmin son sahnesinde ise mutluluğa adım atacak çiftin evlilik teklifi ettiği ana geri dönmesiyle son buluyor.

 

Altınbaş, yeni reklam filminde, geleceklerini birlikte şekillendirecek çiftlerin hayatlarında alacağı en önemli kararda yanında taşıyacağı en özel simge, herkes için aşkı hatırlatacak bir detay olmayı amaçlıyor.

 

Sophisto tarafından hayata geçirilen reklam filminin prodüksiyonunu Toro Film, yönetmenliğini ise Ali Kaan Dinç üstlendi.

 

Altınbaş sosyal medya hesapları üzerinden #KüçükBirHareket hashtagi ile iletişiminin süreceği reklam filmine Altınbaş’ın Facebook, Instagram ve Youtube hesabından ulaşılabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri