Alışveriş ve oyunla çifte kazanç

ANKAmall’da kurulan dev Monopoly oyunu hem eğlendiriyor hem kazandırıyor

Alışveriş ve oyunla çifte kazanç

Zengin kampanyalarla keyifli ve kazançlı alışveriş imkânı sunan ANKAmall, şimdi de dev Monopoly oyunu ile sürpriz yaptı. Dünyanın en çok sevilen ve oynanan oyunlarından Monopoly, dev oyun alanıyla ziyaretçilere eğlenceli anlar yaşatırken çeşitli hediyeler de kazandırıyor

14.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşen oyuna interaktif bir şekilde katılım sağlanıyor. En fazla 8 kişinin yarışabildiği oyunda üç kez atılan dev zarların sayıları ile toplam puanlar elde ediliyor. 10 yaşın altındaki ziyaretçilerin velileri ile katılabildikleri oyunda gün sonunda en yüksek puanı alan yarışmacı hediye olarak Boyner’de geçerli olmak üzere 150 TL’lik hediye çeki kazanıyor. Ayrıca etkinliğin sonunda toplamda birinci olan kişiye 250 TL’lik bir hediye çeki armağan ediliyor. Yarışmaya katılmak için aynı gün içerisinde yapılan 50 TL ve üzeri alışveriş fişi yeterli oluyor.


16 Ekim’e kadar sürecek ve birbirinden renkli anların yaşanacağı ANKAmall’da Monopoly Etkinliği farklı hediyelerin yanı sıra ziyaretçilere bol bol fotoğraf çektirme ve unutmayacakları bir deneyim yaşama fırsatı sunuyor.