Alışveriş ve modanın tadı bu kış Katar’da çıkacak

27 Aralık 2018 Perşembe

Bu kış, bölgenin en kolay ziyaret edilen ülkesi Katar, kış seyahat planlarına kendisini ekletmek için gezginlere daha fazla neden veriyor: Shop Qatar misafirperverliği ve alışveriş teklifleri, modanın ön planda olduğu etkinlikler ile her yaş için eğlence ile dolu bir Alışveriş Festivali olacak

alisveris-ve-modanin-tadi-bu-kis-katarda-cikacak

3’üncü yılında Shop Qatar, yılbaşının ışıltısını da beraberinde taşıyacak. 20 Ocak 2019'a kadar sürecek festival, ziyaretçileri ve transit yolcuları, çeşitli özenle hazırlanmış etkinlikler ile fırsat avcılarına, stil meraklılarına ve moda uzmanlarına özel tekliflerin keyfini çıkarmaya davet ediyor.

 

Alışveriş teklifleri

Fırsat avcıları,  14 perakende firmasının katılımıyla, 3 milyon QAR değerinde nakit para ve araba ödülleri kazanma şansına kavuşabilir. Ek olarak, özel alışveriş merkezi eğlenceleri ve alışveriş merkezi şovları ile tüm aile bireylerine özel düşünülmüş eğlencelerin ve indirimlerin de keyfine varabilecek.

 

Konaklama

Katar genelinde 50'den fazla Otel, oda fiyatlarında indirimler, F&B ve sağlık kulübü hizmetlerinin yanı sıra ücretsiz havaalanı transferlerinin de dâhil olduğu özel teklifler sunacak.

 

Otantik deneyimler

Yerel kültürü, turistik yerleri ve lezzetleri keşfetmek isteyen misafirler Katar'ın en eski geleneksel pazarı Souq Waqif'te rehberli alışveriş turlarını tercih edebilir. Katar’ın favori baharatları, tütsüleri, geleneksel gıda, sanat ve giysileri hakkında bilgi edinmek ve alışveriş yapmak için onlara katılın.

 

Shop Qatar tasarım bölgesi

Shop Qatar ilk kez, Doha Sergi ve Kongre Merkezi'nde oluşturulan Tasarım Bölgesi’nde festivalin moda etkinlikleri ve organizasyonları için ortak bir merkez imkânı sunuyor. 5-12 Ocak arasında, Tasarım Bölgesi, pop-up mağazaları, 10 farklı ülkeden tasarımcılar tarafından düzenlenecek uluslararası moda gösterileri, güzellik uzmanı eğitimleri ile atölyeleri tek bir çatı altında toplayacak ve renkli bir vitrin haline getirecek.

 

Özel eğlenceler

Moda odaklı etkinliklere ek olarak, Shop Qatar 2019‘un son haftası, Hintli Arjit Singh ve Pakistanlı şarkıcılar Ali Sethi ve Quratulain Baloch gibi ünlü sanatçıların yer aldığı bir dizi canlı müzik konserine ev sahipliği yapacak.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri