Alışveriş tutkunları Bilkent Center’da buluşuyor

Bu yıl 20’nci yaşını kutlayan Bilkent Center yenilenerek birçok ulusal ve uluslararası markayı bünyesine dahil etmeye devam ediyor

Alışveriş tutkunları Bilkent Center’da buluşuyor

Yenilenen Bilkent Center, ziyaretçilerine oldukça geniş bir yelpazede alışveriş yapma imkanı sunuyor. 1998 yılında hizmet vermeye başlayan ve Bilkent Holding bünyesindeki Tepe Emlak Yatırım tarafından yönetilen Bilkent Center, yenilenen yüzüyle birçok markaya ev sahipliği yapıyor. Ankaralıların heyecanla beklediği Kahve Festivali, Uluslararası Bilkent Sanat Festivali, konserler ve çocuk etkinlikleri düzenleyerek Ankara’nın sosyal hayatına renk katan Bilkent Center, Avva, İpekyol, B&G Store, Chakra, Samsung, Siemens, Çilek, Roman, Atasun Optik, YvesRocher gibi markaların yanı sıra son olarak lüks aksesuar markası OliverWeber ile doğaya ve spora tutkuyla bağlı olanların markası Sport Point Extreme’i bünyesine kattı.

 

Doğa ile iç içe bir yolculuk

Doğaya ve spora tutkuyla bağlı olanların markası SPX, çeşitli kategorilerde sunduğu spor giyim ürünleri, ekipman ve aksesuarlar ile her yerde ve her koşulda doğayla buluşmayı mümkün kılıyor. Daima aktif bir yaşam tarzını benimseyenlerin ihtiyaç duyduğu dış giyimden ekstrem spor ekipmanlarına varan oldukça geniş bir yelpazeye yayılan çok sayıda ürün ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Hem amatör, hem de farklı seviyelerden profesyonel sporcuların ihtiyaçlarını karşılayabilen SPX’te ayrıca snowboard, kayak, kaykay, yüzme gibi sporlardan, günlük kullanıma kadar çeşitli kategorilerde ürünler yer alıyor.