Ali Yıldız BEYPER’de güven tazeledi

Organize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketlerin çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu'na bağlı DTM ve Beyaz Eşya Perakendecileri Derneği’nin (BEYPER) Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. BEYPER'in yeni dönem başkanı bir kez daha Ali Yıldız oldu

Ali Yıldız BEYPER’de güven tazeledi

Perakende sektörünün en önemli ve en büyük çatı örgütü konumunda olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na (TPF) bağlı olarak çalışmalarını sürdüren BEYPER’in Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Dayanıklı tüketim ve beyaz eşya perakendeciliği sektöründe perakende satış yapan bayilerin oluşturduğu BEYPER’in Olağan Genel Kurulu’nda oy birliği ile Yönetim Kurulu Başkanlığı’na bir kez daha Ali Yıldız seçildi.

 

Bir kez daha başkanlığa seçilmesinin mutluluğunu aktaran Yıldız, yeni dönemde derneğin çalışmalarını artıracaklarını belirtti. Yıldız: “BEYPER olarak; sektörde faaliyet gösteren bayilerin ve tüccarların gelişimine ve güçlenmesine katkı sağlamak, ticaret erbabının her alanda sürdürdükleri çalışmaların sonuçlarından en verimli şekilde yararlanmalarını sağlamak ve üyelerimizin faaliyetlerini daha güçlü bir seviyeye taşımak en önemli amaçlarımızdandır. Bu yeni görev döneminde de üyelerimizin faaliyetlerini daha güçlü bir seviyeye taşımak için elimizden geleni yapacağız; var gücümüzle çalışacağız.” açıklamasını yaptı.

 

 

BEYPER 'in Olağan Genel Kurulu'nda yeni yönetim kurulu ise şöyle belirlendi:

 

Ali Yıldız

Necmettin Tek

Ercan Aygün

Mehmet Faruk Seydan

Zafer Parmaksız

Cengiz Sağın

İslam Özaltın

Taner İnci

İlhan Suer

Erhan Kızılmeşe

Ergin Kaç

Fatih Müftüoğlu

Yıldırım Söylemez