Alanya’da Boyner 2’nci şubesini hizmete soktu

Alanya’da Boyner 2’nci şubesini hizmete soktu

Spor giyim kategorisine tüm mağazalarında geniş bir şekilde yer veren Boyner, sadece spor giyim ürünlerinin bir araya geldiği Boyner Sports mağazalarıyla da bu alandaki yatırımlarını güçlendiriyor. Boyner, 10’uncu Boyner Sports mağazasını ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Alanya’da hizmete açtı. Alanya’nın Şekerhane Mahallesi’nde açılan, iki kattan ve bin 84 metrekareden oluşan Boyner Sports mağazası, Boyner’in ilçedeki ikinci mağazası oldu. Boyner Türkiye genelinde ise 37 ilde 113 mağaza sayısına ulaştı.

 

Spor giyim ürünleri sadece spor salonlarında kullanılan ürünler olmaktan çıkıp, sokak modasının bir parçası haline gelirken, Boyner ürün ve marka zenginliği ile bu trende öncülük yapıyor. Dünyaca ünlü spor giyim markalarının Türkiye’deki stratejik iş ortağı olan Boyner, her yaşa ve beğeniye uygun spor giyim ürünlerini ayrıcalıklı fırsatlarla sunuyor.

 

Farklı spor türlerine yönelik, farklı markalardan zengin bir seçki

Boyner Sports Alanya mağazasında; koşudan futbola, basketboldan tenise farklı spor türlerine yönelik dünyaca ünlü markaların performans ve konfor sunan ürün seçenekleri yer alıyor. Spor yapanların ve spor giyinenlerin sıklıkla tercih ettiği sneakerlar başta olmak üzere şortlar, taytlar, t-shirtler, eşofmanlar, sportif üstler ve spor aksesuarları farklı markalardan zengin bir seçki ile yer alıyor. A Milli Futbol Takımı’nın yanı sıra yerli ve yabancı ünlü futbol kulüplerinin formaları, ayrıca futbol ve basketbol ayakkabıları sporseverleri bekliyor.

 

Ünlü Jean markaları bir arada

Jean kategorisi de Boyner Sports mağazalarında oldukça önemli ve geniş bir yer tutuyor. Boyner, hem dünyadan hem de ülkemizden ünlü birçok Jean markasının koleksiyonlarını zengin bir seçki ile müşterileriyle buluşturuyor.

 

Boyner Sports Alanya mağazasında Nike, adidas, Skechers, Puma, Under Armour, Hummel, New Balance, Kinetix, Lotto, Cazador, U.S.Polo Assn., Mavi, Aéropostale, Levi’s, Jack&Jones, Mustang, Lee Cooper, Loft  gibi markaların kadın, erkek ve çocuk koleksiyonları zengin bir seçki ile satışa sunuluyor. 

 

Boyner, önümüzdeki dönemlerde de spor giyim kategorisini genişletmeye ve müşterilerinin alışveriş deneyimini zenginleştiren yeniliklerine devam edecek.