Alanya Gazipaşa'da AVM açılıyor

18 Ocak 2019 Cuma

Türkiye’nin önemli tatil beldelerinden olan Alanya’da GaziPark AVM hizmete açılacak

alanya-gazipasada-avm-aciliyor

Yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından olan Alanya, ziyaretçilerine alış veriş deneyimini artık GaziPark AVM’yle de sunabilecek.

 

Açılacak olan GaziPark AVM, Alanya Gazipaşa Havaalanı’na yürüme mesafesinde ve D 400 Antalya Mersin Otobanı üzerinde yer alacak. Gazipaşa da 2019 da temeli atılacak 8 adet 5 yıldızlı tatil köyü ve otel projesi ile Yat Limanı projesi inşasına başlanacak.

 

4 katlı planlanmış bulunan GaziPark AVM güneş alan, ferah, doğaya ve çevreye duyarlı akıllı bina sistemi kurgulandı. Kiralanabilir alanı 17 bin metrekare olan projede; 900 metrekare süpermarket, 3 bin 300 metrekare yapı market, 2 bin 500 metrekare çok katlı 2 mağaza, 5 sinema salonu, 500 metrekare oyun eğlence salonu ile 45 adet mağaza, 12 fast-food /  4 cafe & restaurant, 200 araçlık kapalı 50 araçlık açık otopark ile Alanya ve bölgesinin alışveriş ve yaşam merkezi olacak.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri