Perakende PageSkin

Akyurt’un Yeşilbayır şubesi yeni yüzüyle yeniden hizmette

Akyurt Süpermarket’in 1 Şubat 2010 tarihinden itibaren Mamak Yeşilbayır’da sizlere hizmet veren şubesi kısa süreli yenilenme çalışmalarından sonra 30 Temmuz Cumartesi günü tekrar hizmete girdi

Akyurt’un Yeşilbayır şubesi yeni yüzüyle yeniden hizmette

Yenilenme çalışmalarına devam eden Akyurt Süpermarket, Mamak Yeşilbayır’da bulunan şubesini yenilenme çalışmaları sonrası hizmete açtı. Açılışta Akyurt Süpermarket AŞ Yönetim Kurulu Üyeleri, Akyurt çalışanları eksiksiz katılım sağlarken, Akyurt ailesinin en geniş üyeleri olan müşterilerimiz Akyurt Süpermarketi bu özel günde yalnız bırakmadı.


Sıcak havaya rağmen açılış organizasyonun başladığı saatlerden kapanış anına kadar mağazaya yoğun ilgi gösteren müşteriler mağazanın tadilat süresince lokasyonda eksikliğinin hissedildiğini ve Yeşilbayır şubesinin bölge için ne denli önemli olduğunu belirtti. İyi eleştiriler ve teşekkürler Akyurt’ta görev alan takım arkadaşlarını gururlandırdı.


2016 yılı takvimini dolu dolu geçiren Akyurt, yeni konsept uygulamalarına devam ediyor. Her yenilenen ve açılan mağaza ile heyecanına heyecan katan Akyurt ailesi, alınan olumlu geri dönüşler sayesinde gelecek için daha da sabırsızlanıyor ve tüm kalbiyle değişimin gücüne inanıyor. Tüm departman ve çalışanlarıyla projeyi inançla destekleyen Akyurt ailesi, büyük başarıların hakemliğini yapan ve doğru karar vermemizi sağlayan müşterilerimizin de desteği ile daha çok çalışmaya ve sizlere kaliteli hizmet sunmaya ilk günkü heyecanıyla beraber devam edecek.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin