Akyurt’tan 17 yaşındaki şubesine yeni konsept

Bir nesil ile beraber büyüyen Akyurt Süpermarket’in 17 yaşındaki Dutluk Şubesi yenilenen konsepti ile geçtiğimiz gün açıldı

Akyurt’tan 17 yaşındaki şubesine yeni konsept

Yoğun ilginin yaşandığı açılışa, Akyurt Süpermarket AŞ yönetim kurulu üyeleri ve Akyurt Süpermarket çalışanları eksiksiz katıldı. Geniş katılımın olduğu açılış hem müşteriler hem de çalışanlar için keyifli geçti.


“Dutluk mağazasının tekrar açılmasına çok sevindik. Akyurt bizim çocukluğumuz marketi, şimdi ise ben çocuğumla Akyurt’a geliyorum.” Yorumlarının sıkılıkla duyulduğu açılışa bölge halkı yoğun ilgi gösterdi. Yenilenen mağaza için beklentilerinin çok üstünde olduğu belirten müşteriler, mağaza konseptine Gurmella’nın eklenmiş olmasından da oldukça mutlu.


2015 yılından itibaren mağazalarında konsept değişikliğine giden Akyurt, Dutluk şubesi ile beraber yeni nesil 8’inci mağazasını açmanın haklı gururunu yaşıyor. 2016 yılının ilk yenilenen mağazası olan Dutluk şubesinin ardından mağaza yenilemeleri ve yeni mağaza açılışlarının ara vermeden devam edeceğini belirten Akyurt Süpermarket AŞ Yönetim Kurulu Üyeleri: “Devamlılığı olmayan projeler için başarıdan söz etmek mümkün değildir. 2015 yılında çıktığımız bu yolun sonunu görmeden durmak yok! Her şey müşterilerimizi gülümseyerek uğurlayabilmek için.” diye konuştu.