Perakende PageSkin

Akyurt, yenilenen yüzüyle kapılarını açtı

Akyurt Süpermarket’in 11 yıldır Demetevler'de hizmet veren mağazası, geçtiğimiz gün yenilenen konsepti ile tekrar hizmete girdi. Açılışta Akyurt AŞ. Yönetim Kurulu Üyeleri, Akyurt çalışanları eksiksiz katılım sağlarken, Ankara'nın önde gelen iş adamları, Akyurt ailesinin en geniş üyeleri olan müşteriler Akyurt Süpermarketi bu özel günde yalnız bırakmadı

Akyurt, yenilenen yüzüyle kapılarını açtı

2015'i değişim yılı olarak geçiren Akyurt Süpermarket, bu yolda yeni açılan ve mevcut hizmet veren mağazalar içinde yeni konsept çalışmalarına devam ediyor. Dr. Besim Ömer, Batıkent Çakırlar ve Kardelen'den sonra yeni konsept ile hizmet vermeye başlayan Demetevler mağazası da müşterilerden tam not aldı. Olumlu görüşlerini çalışanlarla paylaşan Demetevler halkı, yenilenen mağaza için merakla beklediklerini ancak buna değdiğini belirti.

Konseptin temelinde yer alan Gurmella Unlu Mamullerin taptaze ürünleri açılışta misafirlere çay eşliğinde ikram edildi. Bistro masalarda mağaza içinde ikram yapılırken fazlasıyla beğenilen Gurmella ürünlerine talep çok yoğun oldu.

Konsept değiştiren 4 mağazanında çok beğenildiği dile getiren Akyurt AŞ Yönetim Kurulu Üyeleri; “Sırada şimdi Etimesgut mağazamız var. Müşterilerimizin beğenileri bizlerin bu konuda başarıya ulaştığı gösteren ve bizleri bu konuda destekleyen en büyük veri. Özgün olmak, keyifli alışveriş mekânları yaratmak bu yolda ki en büyük arzumuz. Tabii ki asla değişmeyecek olan müşteri odaklı hizmet anlayışımızdan vazgeçmeden bu yolda çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin