Perakende PageSkin

Akyurt yeni yılın ilk yatırımını Pursaklar’da yaptı

Akyurt, 2017 yılına potansiyeli yüksek bir yatırım ile girdi. Çalışmalarına 2016 yılının son çeyreğinde başlanan Akyurt Saray mağazası, 17 Şubat Cuma günü hizmete girdi. Beklenenin üzerinde katılım ile gerçekleşen açılışta Akyurt Süpermarket yönetim kurulu üyeleri, Akyurt çalışanları tam kadro bulunurken mağaza çevre halkın yoğun ilgisi ile karşılandı

Akyurt yeni yılın ilk yatırımını Pursaklar’da yaptı

2015 yılından itibaren mağazalarında konsept değişikliğine giden Akyurt, Saray şubesi ile beraber yeni nesil mağazalarına bir yenisini eklemenin haklı gururunu yaşıyor. 2017 yılının ilk mağazası olan Saray şubesinin ardından mağaza yenilemeleri ve yeni mağaza açılışlarının ara vermeden devam edeceğini belirten Akyurt Süpermarket AŞ yönetim kurulu üyeleri: “Devamlılığı olmayan projeler için başarıdan söz etmek mümkün değildir. 2015 yılında çıktığımız bu yolun sonunu görmeden durmak yok! Her şey müşterilerimizi gülümseyerek uğurlayabilmek için.” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Tabelanın asıldığı günden itibaren telefon ve e-posta yolu ile Akyurt yetkililerine mağazanın açılış tarihini soran müşteriler, açılış gününde memnuniyetlerini Akyurt yetkililerine: “Pursaklar Saray’ın modern, çağdaş ve uzun soluklu yatırımlara ihtiyacı var. Akyurt’un burada öncü olmasının yanı sıra özlemini duyduğumuz kalite, çeşitlilik ve hizmeti de ayağımıza getirmesi bizleri oldukca sevindirdi.” sözleriyle belirtti.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin