Perakende PageSkin

Akyurt Süpermarket’ten yeni şube

Akyurt Süpermarket’in yeni yüzü Batıkent Çakırlar şubesi geçtiğimiz günlerde açıldı

Akyurt Süpermarket’ten yeni şube

Yoğun ilginin yaşandığı açılışa, Akyurt Süpermarket AŞ Yönetim Kurulu Üyeleri, Bakan Yardımcıları Milletvekilleri, Sivil Toplum Örgüt  Yöneticileri, Ankara’nın önde gelen Sanayici, iş adamları ve Akyurt Süpermarket çalışanları katıldı. Geniş katılımın olduğu açılışta, müşterilerle birlikte çok keyifli bir kahvaltı yapıldı.

Akyurt Süpermarket, tamamen alışveriş yapan müşterilerimizin kendisini mutlu hissetmesi ve mutlu ayrılmasına odakladığı yeni konsept tasarımında, son teknolojiyi kullanarak hayata geçirdiği Çakırlar mağazasının açılışına ilgi de büyük oldu. Yeni konsept Akyurt Süpermarket Çakırlar-Batıkent şubesi, çevrede yaşayan müşterilerinde çok büyük beğenisini kazandı.

Akyurt ailesinin eksiksiz katıldığı açılış töreninde, müşteriler özellikle sektörün en iyisi olan kırmızı et ürünlerine büyük ilgi gösterdi.  Tamamen anne eli değmiş gibi hazırlanan unlu mamüllerin satıldığı Gurmella reyonundan yeni çıkmış, sıcak unlu mamüller, şarküteri ürünlerinden seçmeler ve taze çay, açılışa katılan davetlilere ikram edildi. Akyurt süpermarket yönetimi, misafirler ve Akyurt çalışanları müşteriler ile birlikte kahvaltı yaptı.

Açılışta en büyük gurur kaynağı ise müşterilerden gelen olumlu tepkiler oldu. Müşteriler, bölgede kaliteli, nezih ve rahat alışveriş yapabilecekleri bir süpermarket ortamına Akyurt Çakırlar şubesi ile kavuştuklarını belirterek Akyurt çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin