Akyaka Park'ta Sinan Akçıl fırtınası esti

26 Kasım 2018 Pazartesi

İstanbul Ümraniye'nin en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezlerinden olan Akyaka Park'ta önceki gün Sinan Akçıl coşkusu yaşandı

akyaka-parkta-sinan-akcil-firtinasi-esti

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen konserde en sevilen şarkılarını seslendiren Sinan Akçıl'a ilgi büyüktü. Sinan Akçıl'ı evlilik kararı aldığı reyting rekorları kıran “Aşk ve Mavi” dizisinin başrol oyuncusu Burcu Kıratlı da yalnız bırakmadı. Sinan Akçıl, şarkılarını söylerken sevgilisi Burcu Kıratlı sahne kenarında danslarıyla sevgilisine eşlik etti.

 

Konser alanını hınca hınç dolduran hayranlarına unutulmaz bir gün yaşatan hit şarkıların yazarı Sinan Akçıl, büyük aşk yaşadığı oyuncu Burcu Kıratlı'ya sahneden ilan-ı aşk ederek: “Hepiniz duyun, çok seviyorum.” diye bağırdı.

 

Ünlü sanatçı: “Biri Bana Gelsin şarkım, sahibini buldu şükürler olsun... Yıllar önce 'Biri Bana Gelsin' demiştim ve o kişi bana nihayet geldi. Kaderimi birleştirmek istediğim kişi de bugün burada.” diyerek Burcu Kıratlı'yı  anons edince başarılı oyuncuyu görebilmek için alanda izdiham oluştu.

 

Sinan Akçıl, sahnede “Güzeller İçinden” şarkısını “Güzeller içinden Burcu'yu seçtim.” diyerek söyleyince bütün salondan alkış ve çığlık sesleri yükseldi.

 

Sahnede Akyaka Park AVM yönetimi tarafından kendisi için özel hazırlanan pastayı kesen Sinan Akçıl, sevgilisinin gözlerine bakarak: “İlk düğün pastamı burada kesiyorum.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri