Perakende PageSkin

Akmerkez’e 3 ödül birden

Akmerkez, 2015 yılbaşı etkinliğiyle, dünyanın en saygın iş ödülleri arasında gösterilen Stevie Ödülleri Uluslararası İş Ödülleri kategorisinde, biri altın olmak üzere üç ödülün sahibi oldu

Akmerkez’e 3 ödül birden

Dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendirmek amacıyla bu yıl 12’ncisi gerçekleştirilen Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde kazananlar açıklandı. Akmerkez, Yeni Yıl Etkinliği ile Stevie Ödülleri’nden 3 ödülle döndü.

Küresel ölçekteki en itibarlı ödül organizasyonlarından biri olan Stevie Ödülleri’nde Akmerkez, yılbaşı organizasyonu ile ‘Communications or PR Campaign of the Year – Sponsorship’ kategorisinde altın, ‘Best Public Relations Event’ kategorisinde gümüş ve ‘Communications or PR Campaign of the Year - Events & Observances’ kategorisinde bronz ödüle layık görüldü.

Her yıl 50’nin üzerinde ülkeden binlerce proje ve markanın başvuru yaptığı Stevie Ödülleri’nde 200’den fazla yönetici jüri olarak görev yapıyor. 23 Ekim’de Toronto, Kanada’da verilecek olan törenle Stevie Ödülleri, kazanan kurumlara takdim edilecek.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin