Perakende PageSkin

Akmerkez Toronto’dan ödülle döndü

Akmerkez, 2015 yılbaşı etkinliğiyle, dünyanın saygın iş ödülleri arasında gösterilen Stevie Ödülleri Uluslararası İş Ödülleri kategorisinde, biri altın olmak üzere üç ödülün sahibi oldu

Akmerkez Toronto’dan ödülle döndü

Dünyanın başarılı kurumlarını ödüllendirmek amacıyla bu yıl 12’ncisi gerçekleştirilen Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde ödüller, Kanada’nın Toronto kentinde 23 Ekim’de gerçekleşen büyük bir törenle sahiplerini buldu. Törende, Yeni Yıl Etkinliği ile Stevie Awards’da 3 ödül kazanan Akmerkez’in ödülleri, Akmerkez Genel Müdürü Murat Kayman’a takdim edildi.

 

Dünyanın prestijli ödülleri arasında gösterilen Stevie Awards’dan Akmerkez’in aldığı ödül dolayısıyla gururlandıklarını belirten Akmerkez Genel Müdürü Murat Kayman, “Bizi gururlandıran bu gelişme, gelecek organizasyon ve etkinliklerimiz için de bizlere ilham verdi.” diye konuştu.

 

Küresel ölçekteki en itibarlı ödül organizasyonlarından biri olan Stevie Ödülleri’nde Akmerkez, yılbaşı organizasyonu ile ‘Communications/PR Campaign of the Year – Sponsorship’ kategorisinde altın, ‘Best Public Relations Event’ kategorisinde gümüş ve ‘Communications/PR Campaign of the Year - Events & Observances’ kategorisinde bronz ödüle layık görülmüştü.

 

Her yıl 50’nin üzerinde ülkeden binlerce proje ve markanın başvuru yaptığı Stevie Ödülleri’nde 200’den fazla yönetici, jüri olarak görev yapıyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin