Akbatı’ya iki ödül birden

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, pazarlama dünyasının önde gelen organizasyonu AMCP (Association of Marketing & Communication Professionals) tarafından düzenlenen Hermes Creative Ödülleri’nde “Özel Etkinlik” ve “PR Kampanyası” kategorisinde Platin ödüllerinin sahibi oldu

Akbatı’ya iki ödül birden

Akbatı Alışveriş Yaşam Merkezi, ziyaretçilerine yönelik hazırladığı renkli projeleri ve kampanyalarıyla bu yıl da Hermes Creative Awards Platin ödülü kazandı. Akbatı ikinci yıl kutlama projesi olan “Yaşa, Sev, Eğlen” ile “Özel etkinlik” kategorisinde; “İçinde Yaşam Var” projesiyle PR kampanyası kategorisinde Platin ödülüne layık görüldü.  

Akbatı ikinci yıl kutlamaları için  “Yaşa Sev Eğlen” projesi kapsamında sevilen sanatçı Nilüfer ve Badem Grubu’nu Festival Park alanındaki konserle Akbatı misafirleriyle buluşturmuş, çocuklar için yemek ve oyun atölyeleri, “Akbatı Perileri” ile gün boyu ziyaretçilere dağıttığı sürpriz hediyelerle, ikinci yıl heyecanını ve mutluluğunu ziyaretçileriyle paylaşmıştı. Ayrıca Akbatı’nın “İçinde Yaşam Var” projesi ise, bölgedeki toplumsal hayata sağladığı katkılarla öne çıktı. Lezzet Platformu, Spor Platformu, Festival Park Alanı ve Lounge Alanları ile hareketli bir sosyal yaşam tarzı sunan “Akbatı Yaşam Platformları” alışveriş deneyimini sosyal imkanlarla zenginleştiriyor. “Akbatı Yaşam Platformları”; 7 bin kişilik Festival Park alanındaki açık hava konserleri ve yazlık sinema gösterimlerinden, temalı yemek kurslarının organize edildiği Lezzet Platformu’na, eğlenerek spor yapılan “Yormayan Spor Merkezi”ne, özel sergi alanına uzanan imkanlarıyla Akbatı’yı uluslararası platformda da rakiplerinden ayrıştırıyor. 

Dünyanın önde gelen pazarlama uzmanları tarafından kurulan AMCP, 1995 yılından beri pazarlama ve iletişim alanında düzenlediği Hermes Creative Ödülleri ile dünya çapında başarılı projeleri ödüllendiriliyor.