Akbatı’dan Aralık ayına özel ışıl ışıl etkinlikler

Akbatı AVYM Aralık ayında yine dopdolu. Yılbaşına özel birbirinden renkli ve ışıltılı etkinliklerle çocukları ağırlamaya hazırlanan Akbatı AVYM’de, “Lezzet Platformu” ve “Yaşam Akademisi” de Aralık ayına özel programlarıyla konuklarını bekliyor

Akbatı’dan Aralık ayına özel ışıl ışıl etkinlikler

Akbatı AVYM, Aralık ayında çocukları yeni yıla renkli etkinliklerle karşılıyor. Her Cumartesi-Pazar Akbatı AVYM birinci katta yer alan çocuk etkinlik alanında düzenlenecek “Kar Küresi Yapıyoruz”, “Renkli Yeni Yıl Ağacı Yapıyoruz”, “Çam Ağacı Yapıyoruz”, “Yeni Yıl Çorabı Yapıyoruz” ve “Ebru Sanatından Yılbaşı Süsleri Yapıyoruz” gibi ışıltılı yılbaşı aktivitelerinin yanı sıra; her ay farklı bir içerikle devam eden ülke kültürlerinin tanıtıldığı “Dünyayı Geziyoruz” gününde Alaska kültürü, “Okuma Gününde” Yeni Yıl Masalı ve “Müzik Aleti Yapıyoruz” gününde davul yapımıyla çocuklara eğlenceli olduğu kadar eğitici bir program sunuluyor. Etkinlikler 14.00-16.00 saatleri arasında küçük ziyaretçileri bekliyor.


Akbatı “Lezzet Platformu”nda yılbaşı lezzetleri
Akbatı AVYM Aralık ayında çocuklara özel düzenlediği etkinliklerin yanı sıra; geleneksel “Lezzet Platformu”nda yer verdiği yılbaşı lezzetleriyle büyükleri de unutmuyor. 12 Aralık Cumartesi günü “Yılbaşı Kurabiyeleri ve Limonata” ve 26 Aralık Cumartesi “Yılbaşı Cupcakeleri ve Limonata” yapımları ile yılbaşında ağızlara tat katan “Lezzet Platformu”, ücretsiz olarak 12.00-14.00 ve 15.00-17.00 saatleri arasında ziyaretçilerle buluşuyor.


“Yaşam Akademisi” Aralık konukları
Birbirinden farklı konu ve konuklarıyla her ay ziyaretçilerini bilinçlendirdiği kadar keyifli saatler de yaşatan “Yaşam Akademisi” Aralık programı yine dolu dolu. Her Perşembe saat 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilen söyleşilerde 3 Aralık Özlem Mavi Saltık ile “Para Enerjisiyle Tanışın Hep Kazanın”, 10 Aralık Esra Gökçe ile “Farkındalık ve Hayat Yolculuğumuz”, 17 Aralık Söğüt Zengingönül ile “Kahkaha Yogası” ve yılın son söyleşisi 24 Aralık Hande Kazanova ile “Yeni Yılda Sizi Neler Bekliyor” konuları işleniyor.