Akbatı, “Hassta Etme Adamı” ile güldürecek

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Süheyl & Behzat Uygur Tiyatrosu’nun “Hassta Etme Adamı” oyununa ev sahipliği yapacak. 27 Temmuz Cumartesi günü saat 21.30’da sahnelenecek oyun, Akbatı’nın açık hava etkinlik alanı Festival Park’ta gerçekleştirilecek

Akbatı, “Hassta Etme Adamı” ile güldürecek

Aksel Bonfil'in yazıp yönettiği, dekorlarını Barış Dinçel'in, müziklerini ise Ramiz Bayraktar'ın yaptığı Süheyl&Behzat Uygur Tiyatrosu'nun "Hassta Etme Adamı' adlı komedi oyunu, bir bütünlük içinde sağlık meselelerini hem doktor hem hasta perspektifinden anlatan ve sağlık sektörünü hicveden altı skeçten oluşuyor.

Babalar, doğum yapan anneler, doktorlar, hastalar ve hastalık hastalarının gözünden anlatılan oyun, Akbatı ziyaretçilerine keyif ve kahkaha dolu anlar yaşatacak.

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 200’e yakın mağazasıyla alışverişin yanı sıra,  ev sahipliği yaptığı etkinlikler ve kültür sanat alanındaki yenilikleri ile misafirlerinin yaşamlarına renk katmayı hedefliyor. Beş bin kişilik Festival Park alanı yıl boyunca düzenlenen konserler, festivaller ve kültürel etkinlikler ile de her yaştan insanı kendine çekiyor.