Akbatı AVYM, İSF’ye hazır

İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak hayata geçen Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İstanbul Shopping Fest (İSF) kapsamında ziyaretçilerine iddialı etkinlikler sunmaya hazırlanıyor

Akbatı AVYM, İSF’ye hazır

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İstanbul Shopping Fest (İSF) kapsamında düzenleyeceği etkinliklerle festivale damgasını vurmaya hazırlanıyor. Yarın (23 Haziran) gece saat 02.00’ye kadar sürecek olan kampanya ve etkinliklerle Akbatı AVYM, ziyaretçilerine heyecanlı anlar yaşatacak.

Akbatı’da yarın etkinlikler Türkiye’nin başarılı top modellerinden Tülin Şahin’in yaza girerken güzel-lik, bakım, spor, tarz konularında tüyolar vereceği söyleşisi ile başlıyor. Günboyu devam edecek etkinliklerde Mor ve Ötesi ve Candan Erçetin konserleri yapılacak.

Konserlerin yanı sıra Akbatı İSF etkinliklerinin en dikkat çekeni ise 2012 model Range Rover Evoque’un hediye edileceği çekiliş olacak. Festival kapsamı boyunca düzenlediği etkinlik ve kampan-yalarla birçok sürpriz sunan Akbatı AVYM, bir şanslı kişiyi Range Rover Evoque sahibi yapacak.

Hizmete açılan Esenyurt TEM çıkışı, 200’e yakın mağazadan oluşan marka karması ile Akbatı AVYM, İSF coşkusunu ve atmosferini misafirlerine en özel şekilde yaşatmayı hedefliyor.