Agora’da hayatı güzelleştirmenin sırları

Her hafta konusunda uzman bir konuğu ağırlayan Agora Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu Teta Uzmanı Hümeyra Tümay oldu. Geçtiğimiz Cuma günü Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen sohbette Tümay, “Sezgisel Anatomi” konulu sohbetiyle İzmirlilere hayatın daha iyi şekilde nasıl değiştirileceğini anlattı

Agora’da hayatı güzelleştirmenin sırları

Feng Shui ve Reiki master’ı olmasının yanı sıra Teta eğitmeni, nefes tekniği ve hipnoterapi uygulayıcısı kimliği ile yurt dışı ve yurt içinde birçok seminere imza atmış olan Hümeyra Tümay, verdiği bilgilerle oldukça ilgi topladı.

Bilinçaltımız hayatımızdaki düşüncelerimizin yüzde 80'ini etkiler, dolayısıyla buradaki olumsuz, bize hizmet etmeyen kalıplar bir bilgisayar programı gibi sürekli istemediğimiz şeyleri bize yaptırır. Hayatımızdaki sınırlı düşünceleri teta eğitimi ile aşmamızın mümkün olduğunu söyleyen Tümay, yurt dışında da verdiği birçok seminerden derlediği sohbeti ile merak edilenleri de cevapladı.

Agora Sohbetleri yeni konularıyla devam ediyor
Agora Sohbetleri bir sonraki hafta İstanbul’dan değerli bir konuğu misafir edecek. Kişisel gelişim uzmanı ve ilgiyle takip edilen blog yazarı Serdar Ceylan, “İstemenin sırrı” konulu sohbet ile 11 Ocak saat 16.00’da Agora Alışveriş Merkezi’nde olacak.