Agora’da bayram keyfi uzun saatler devam edecek!

Her bayramda renkli görüntülere ev sahipliği yapan ve 7’den 70’e herkesin keyifli vakit geçirmesini sağlayan Agora Alışveriş Merkezi, Kurban Bayramı süresince birbirinden seçkin markaların indirim fırsatları ve eğlence dolu etkinlikleriyle ziyaretçilerinin güzel bir bayram geçirmelerini sağlayacak

Agora’da bayram keyfi uzun saatler devam edecek!

Bayram hazırlığını son günlere bırakanlar, 26 Ağustos - 3 Eylül tarihleri arasında saat 23.00’a kadar Agora Alışveriş Merkezi’nde mağazaları dolaşıp alışveriş yapabilecek. Agora AVM, 4 Eylül’den itibaren ise her zamanki gibi saat 22.00 itibariyle kapanacak. Kurban Bayramı’nın ilk gününe denk gelen 1 Eylül Cuma günü, bayram coşkusunu yaşamak isteyen her yaştan ziyaretçisi için Agora Alışveriş Merkezi kapılarını saat 14.00’da açacak.  

 

Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri için özel ayrıcalıklar sunan Agora Card alışverişleri avantaja dönüştürecek fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ayrıca, 31 Ağustos’a kadar Agora Card ile yapılacak günlük toplam 350 TL ve üzeri alışverişlerde Çeşme’nin en popüler plajlarından biri olan Fun Beach’e giriş bileti kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

 

Her zaman çocukları mutlu edecek etkinliklere yer vermeyi amaçlayan Agora Alışveriş Merkezi, Kurban Bayramı’nda da minik ziyaretçileri için özel birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırlıyor.  1 - 3 Eylül tarihleri arasında Çılgın Hırsız-3 filminin karakterleri Agora Alışveriş Merkezi’nde çocuklar ile buluşacak. Minik ziyaretçiler, Çılgın Hırsız film karakterleri ile dans ederek, bol bol hatıra fotoğrafı çektirebilecek. Bayramın son gününde denk gelen 4 Eylül Pazartesi ise, film karakterlerinden kalemlik yapacak, palyaço ile dans edecek ve yüz boyama & sosis balon etkinliğinde keyifli vakit geçirecekler.