Agora yılbaşına hazırlanıyor

Her yıl fark yaratan yılbaşı süslemesi ve ziyaretçileri için düzenlediği birbirinden eğlenceli yılbaşı etkinlikleri ile adından söz ettiren Agora AVM, 2013 yılını karşılamaya çeşitli etkinliklerle hazırlanıyor

Agora yılbaşına hazırlanıyor

İzmir’de en fazla mağaza sayısına sahip, seçkin markaları ve birbirinden lezzetli şık restoranlarıyla ilk alışveriş merkezi olan Agora AVM, yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. Alışveriş merkezi 2013 yeni yılı için özel olarak hazırlattığı üç boyutlu yılbaşı yıldızları süslemesiyle, İzmir’de farklılık yaratmayı bu yıl da sürdürüyor. Agora, 2013 yeni yıl coşkusunu giriş kapısında bulunan 20 metrelik dev yılbaşı ağacıyla ziyaretçilerine günler öncesinden yaşatıyor.

Aralık ayı boyunca devam eden zengin etkinlik içeriği, yılbaşına özel mağaza indirimleri ve sürpriz yılbaşı hediyeleri ile Agora 2013 yılında da İzmirlilerin vazgeçilmezi olmaya devam edecek. Etkinliklerin yanı sıra Agora AVM mağazalarından yapılacak 250 TL ve üzeri yılbaşı alışverişlerinde, sürpriz yılbaşı hediyesi kazanma şansı Agora ziyaretçilerinin olacak. Stoklarla sınırlı olan yılbaşı sürpriz hediyeleri 27-28 Aralık günleri arasında oluşturulan kampanya noktasında sahiplerini bulacak.

Çocuk ziyaretçilerin vazgeçilmezi olan çocuk atölyesinde yapılan yeni yıl hediyeleri, yanı sıra her hafta devam eden Agora Sohbetleri yılbaşı özel konuklarıyla, Agora Yılbaşı etkinlik programı eğlenceyle devam edecek.