“Afium’dan 5’i Bi Yerde” kampanyası

21 Aralık 2012 Cuma

İkbal Grubu’nun AVM sektöründe faaliyet gösteren markası Afium Outlet ve Eğlence Merkezi, 2013’e dev bir kampanya ile giriyor. 30 Nisan 2013’e kadar devam edecek “Afium’dan 5’i Bi Yerde” kampanyası, çekilişle belirlenecek beş talihliyi Renault Yeni Clio’nun sahibi yapacak

afiumdan-5i-bi-yerde-kampanyasi

Afium Outlet ve Eğlence Merkezi ziyaretçileri, kampanya süresince tüm mağazalardan yapacakları her 75 TL ve üzeri alışveriş karşılığı 5 Renault Yeni Clio otomobillerden kazanma şansını yakalayacak. Kazanan talihliler 11 Mayıs 2013’te yapılacak çekilişle belli olacak.

Çekilişe katılmak isteyenlerin yapmaları gereken tek şey; alışveriş faturalarını, yazarkasa fişlerini veya perakende satış fişlerini alışveriş merkezinde bulunan müşteri hizmetlerine getirmeleri ve ibraz etmeleri olacak.

Afium hem eğlendiriyor hem kazandırıyor
Türkiye’nin en önemli kavşak noktasında yer alan Afium, outlet olmanın avantajını ziyaretçilerine sunuyor. Kaliteli ve kazançlı alışverişi bir arada sunmakla birlikte restoranları, sineması, eğlence alanlarını bünyesinde bulunduran ve açık hava konseptiyle bölgenin cazibe merkezi olan Afium, Türkiye’nin önde gelen birbirinden özel 90 markasını ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Tüm mağaza ve stantlardan yapılacak alışverişlerin geçerli olduğu kampanyaya olan yoğun ilgi dikkat çekiyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri