“Afium’dan 5’i Bi Yerde” kampanyası

İkbal Grubu’nun AVM sektöründe faaliyet gösteren markası Afium Outlet ve Eğlence Merkezi, 2013’e dev bir kampanya ile giriyor. 30 Nisan 2013’e kadar devam edecek “Afium’dan 5’i Bi Yerde” kampanyası, çekilişle belirlenecek beş talihliyi Renault Yeni Clio’nun sahibi yapacak

“Afium’dan 5’i Bi Yerde” kampanyası

Afium Outlet ve Eğlence Merkezi ziyaretçileri, kampanya süresince tüm mağazalardan yapacakları her 75 TL ve üzeri alışveriş karşılığı 5 Renault Yeni Clio otomobillerden kazanma şansını yakalayacak. Kazanan talihliler 11 Mayıs 2013’te yapılacak çekilişle belli olacak.

Çekilişe katılmak isteyenlerin yapmaları gereken tek şey; alışveriş faturalarını, yazarkasa fişlerini veya perakende satış fişlerini alışveriş merkezinde bulunan müşteri hizmetlerine getirmeleri ve ibraz etmeleri olacak.

Afium hem eğlendiriyor hem kazandırıyor
Türkiye’nin en önemli kavşak noktasında yer alan Afium, outlet olmanın avantajını ziyaretçilerine sunuyor. Kaliteli ve kazançlı alışverişi bir arada sunmakla birlikte restoranları, sineması, eğlence alanlarını bünyesinde bulunduran ve açık hava konseptiyle bölgenin cazibe merkezi olan Afium, Türkiye’nin önde gelen birbirinden özel 90 markasını ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Tüm mağaza ve stantlardan yapılacak alışverişlerin geçerli olduğu kampanyaya olan yoğun ilgi dikkat çekiyor.