Afium’da 23 Nisan coşkusu

Afyonkarahisar ve bölgenin tek açık hava alışveriş merkezi olan Afium Outlet ve Eğlence Merkezi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusuna ev sahipliği yaptı

Afium’da 23 Nisan coşkusu

Afium, düzenlediği kampanya ve birbirinden özel etkinliklerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na renk kattı. Ziyaretçilerin yoğun ilgi ve katılım gösterdiği etkinliklerde Keşif Küresi ile çocuklar gökyüzünü öğrendi, çılgın profesörle deney yaptı, Dinar Belediye Bandosu eşliğinde marşlar ve müzikler eşliğinde coşkulu bir gün yaşandı. Afium sokakları çocuklarındı; çocuklarla yapılan etkinlikler, sanat atölyeleri, yüz boyama stantları, maskotlar ve robotlar oldukça ilgi gördü. Büyüklerinde ilgisini çeken etkinlikler gün boyunca devam etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar için adeta bir şenlik alanına dönüşen Afium, ziyaretçilerine hediyeler kazandırmaya devam ediyor. 30 Mayıs tarihine kadar yılın 2’nci kampanyasına devam eden Afium, 50TL üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine Peugeot 208 ve Tablet PC kazanma şansı vermeye devam ediyor.