Perakende PageSkin

Afium ramazana geleneksel etkinliklerle hazır

Türkiye’nin en önemli kavşak noktasında yer alan ve 6’ncı yaşını kutlayan Afium Outlet ve Eğlence Merkezi, “Bu Ramazan da birlikteyiz” sloganıyla her sene gerçekleştirilen geleneksel ramazan şenliklerini ramazan ayı boyunca 21.30-23.00 saatleri arasında doyasıya yaşatacak

Afium ramazana geleneksel etkinliklerle hazır

Açık hava konsepti ve Afyonkarahisar’ın tarihi dokusunu içeren mimari yapısıyla ramazan Ayı, kendine has duygusu ile Afium sokaklarında yaşayacak. Sahne alanı ve tarihi sokaklarında gerçekleşecek geleneksel eğlenceler; Hacivat-Karagöz, kavuklu-Pişekar, Nasrettin Hoca, Arap Bacı skeçleri, Aşuk-Maşuk, Ayı, Deve, Hoca ile Eşek, Pehlivanlar, Tosun Paşa, Afium Cüceleri müzikli dans gösterileri, Evlilik Düeti, Osman Aga, Bayan Bana Bak, Güzel Kız, Haydi Git Kantoları, Tahta Bacak ve Canlı Heykeller yer alacak. Bunların yanı sıra Osmanlı Sokak esnafı macuncu ve Osmanlı Sanatı hatta sokaklarda tarihi ruhu yaşatacak.


Ramazan Ayı ve yaz mevsimi gelişi ile birlikte; Afyonkarahisar, bölge il ve ilçeler ile seyahat eden müşterilerin uğrak yeri olan Afium, kapanışını 23.00 olarak güncelledi.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin