Afium, 3 Volkswagen Polo'yu talihlilere teslim etti

Afium Outlet ve Eğlence Merkezi'nin düzenlediği kampanya çekilişi geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Ardından Demet Akalın'ın sahne aldığı konser ile gece son buldu. Çekilişte otomobil sahibi olan üç talihli, anahtarlarını teslim aldı

Afium, 3 Volkswagen Polo'yu talihlilere teslim etti

Afium Outlet ve Eğlence Merkezi tarafından düzenlenen kampanya ve ardından yapılan çekilişte otomobil kazanan üç talihli, geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle anahtarlarını teslim aldı. Otomobil sahibi olan Merve Aydoğmuş, Hüseyin Toprak ve Ramazan Alnıak, düzenlenen törenle anahtarlarını Afium Outlet ve Eğlence Merkezi Genel Müdürü Nurettin Hancıoğlu'nun elinden aldı.

Afium'da hediyelerin artarak devam edeceğini ve 2012 ziyaretçi hedefinin 7 milyon olduğunu söyleyen Hancıoğlu, açıldığından bu yana yoğun ilgi gören Afium'un bundan sonra da buluşma noktası olmaya devam edeceğini dile getirdi. Hancıoğlu, şöyle devam etti: "Ağustos ayında ikinci yılını dolduracak Afium Outlet ve Eğlence Merkezi, bu mutluluğunu hediyelerle paylaşıyor. Yapmış olduğumuz kampanyada otomobil kazanan 3 talihlimize Volkswagen otomobillerini teslim etmek için buradayız. Yoğun bir katılımla gerçekleştirdiğimiz kampanyalarımızın bundan sonraki dönemlerde de artarak devam edeceğini ve halkımızla bu tür etkinliklerle bir araya gelmek istediğimizi belirtmek isterim. Ziyaretçilerimize kazançlı alışveriş imkânı sunduğumuz için mutluyuz. Herkesi Afium Outlet ve Eğlence Merkezine bekliyoruz."

Otomobil kazanan talihliler ise Afium Outlet ve Eğlence Merkezi'ne ve kampanyada emeği geçen tüm isimlere teşekkür etti.