adL’den yeni sezonda minimal tutku

adL 2013-2014 Sonbahar-Kış koleksiyonu kampanya imaj çekimi için, Hollandalı top model Sanne Nijhof başarılı moda fotoğrafçısı Lara Sayılgan'ın objektifine poz verdi

adL’den yeni sezonda minimal tutku

Stylist Semra Russell'ın stil danışmanlığını yaptığı çekimler, Kapadokya’da tamamlandı. adL 2013-2014 Sonbahar-Kış koleksiyonu, kadınlara 3 büyük hikâyesiyle şık olmayı vadediyor. 

Flirty 50
Hikâye için 40’lar ve 50’lerden esinleniliyor. Pantolondan uzaklaşılıp, etekli takımlara geri dönüş başlıyor. Kloş etek ve elbiseler belin inceliğini vurguluyor. Yakadaki bağcıklar hanımefendi görüntüsünü pekiştirerek Ladylike bir görünüm ortaya çıkarıyor. Gül desenleri ve leopar bir araya geliyor. Tüvit takımlar, akrilik elbiseler ve fırçalanmış yün yüzeyler koleksiyonun parçası.

Luxe Sport
Bu koleksiyonda ofis giyiminden günlük giyime kolayca uyarlanabilecek kıyafetler var. Ayrıca Jakar gibi lüks kumaşlar kullanılırken derinin sıcak baskı ile kumaşa aktarıldığı desenlerde koleksiyona dâhil. Kışın alışılmış renklerinden uzak olarak saks, sarı ve yeşil renkleri kullanılıyor. Ceketlerle giyilen acid wash skinny jeanler, kaplamalı scuba kumaştan yapılmış elbiseler, mini etekler ve deri taytlar koleksiyonu tamamlıyor.

Minimal Modernism
Çalışan kadın düşünülerek hazırlanmış bir hikâye bu koleksiyon. Takım elbiseler, küçük tasarım detayları ve kalıp oyunlarıyla farklılaşan beyaz gömlekler, ipek tuşeli bluzlar ve desenli şifon elbiselerle kışın da ofis şıklığından ödün vermiyor. Siyah ve griden oluşan renk paleti mor, bordo ve yeşil aksanı ile tamamlanıyor.