adL’de büyük yaz indirimi başladı

Yenilikçi, güçlü kadının stili adL’nin ferah renkleri ve pamuklu doğal kumaş tasarımları, yüzde 50’ye varan indirimiyle yaz çoşkusunu yaşıyor. Cazibesi yüksek ve klişelere mesafeli, neşeli renkleri, Yaz’a ilham veren yeni trendleri ile adL mağazaları indirimle renkleniyor

adL’de büyük yaz indirimi başladı

adL’nin birçok koleksiyonu, yüzde 50 indirimlerle yaz coşkusu yaşatıyor. Working Chic koleksiyonu, baharın temsili çiçek desenlerinin bol kullanıldığı tasarımlarda, içinde küçük ışıltıları olan fransız jakarlar ve cupro kumaşları ile dikkat çekiyor. Pamuklu kumaşlardan gömlek elbiseler yazın vazgeçilmezi olurken, desenli ve düz birçok alternatif gardırobunuzun kilit parçalarının eksikliğini tamamlıyor. Business koleksiyonu ise ofiste çalışan kadınlara renk getiriyor. Siyah-beyaz formal ofis kıyafetleri puantiye ve yakma jakardan oluşan çiçeklerle, klasik havasından kurtulup yazın enerjisini hissettiriyor. Beyaz takımlar, İspanyol paça pantolonlar, derin kare yaka elbiseler, krep biyeli pantolon ve rob ceketler koleksiyonunun ana parçaları arasında.

 

Casual Line koleksiyonunda düz kesim nakışlı beyaz pamuk gömlekler, renkli çizgili gömlekler, baskılı t-shirtler, beyaz nakışlı denim pantolon ve şortlar bu yazın klasikleri olmaya aday.


adL’nin Nature Love koleksiyonu ise ürünler tamamen doğal kumaşlardan ve sağlıklı kadının isteklerini karşılamak üzere kumaş ve model seçimlerine uzun zaman harcanarak titizlikle tasarlandı. Keten gömlek ve elbiseler sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olurken, rahat, konforlu ve ince tasarım detaylarına sahip tasarımlar ferah yazın habercisi. Haki, camel, beyaz, bej, sarı ve mavi renkleri, püskül ve deniz kabuğu aksesuarlarıyla pamuklu gömlekler ve keten elbiselerde buluştu. Çöl renklerinden ilham alan safari desenli keten bluz ve elbiseler şehirde geçen yaz günlerinin kurtarıcısı olmaya aday.